flag plPolski
Wybierz język:
flag plPolski
flag plEnglish
flag plРусский

O naszej firmie

Czym się zajmujemy...

Polrail Service jest polskim biurem podróży kolejowych obsługującym klientów na całym świecie. Specjalizujemy się w podróżach koleją po całej Europie i Stanach Zjednoczonych.

 

Nasza historia

Polrail.com była pierwszą stroną internetową poświęconą polskiej kolei adresowaną do odbiorców zagranicznych (założoną w USA w dniu 14 października 1995 r.). Jej celem było dostarczanie informacji o polskiej kolei podróżnym z zagranicy i promowanie podróżowania koleją po Polsce.

 

Po 11 latach istnienia serwisu non-profit, jego właściciel Jeffrey Dobek, zarejestrował w Polsce w lutym 2006 r. działałność gospodarcza pod firmą Polrail Service. Od tego czasu serwis polrail.com stał się wiodącym serwisem internetowym specjalizującym się w planowaniu obcokrajowcom podróży koleją po Polsce i poza jej granicami.

 

Ważnym momentem w historii Polrail Service był rok 2012, kiedy to firma została autoryzowanym agentem DB (koleje niemieckie). Już po krótkim czasie wieloletnie doświadczenie pozwoliło na osiąganie najlepszych wyników sprzedażowych biletów DB w Polsce. Wkrótce zapadła również decyzja o uruchomieniu polskiej części serwisu polrail.com i skierowaniu oferty do podróżnych w Polsce. Od 2014 firma stała się oficjalnym agentem Voyages-SNCF (koleje francuskie, koleje hiszpańskie oraz międzynarodowe Eurostar oraz Thalys), Trenitalia (koleje włoskie) oraz Amtrak (koleje amerykańskie). Sprzedaż biletów prowadzimy wyłącznie w siedzibie Polrail Service, ul. Kr. Jadwigi 1/3 w Bydgoszczy. Kasa w biurze jest czynna od poniedziałku do piątku od 09:00 do 17:00. Zapraszamy!

 

Dane rejestrowe:

Polrail Service

Jeffrey Dobek

ul. Królowej Jadwigi 1/3

85-231 Bydgoszcz

Polska

NIP: 953-240-77-41

REGON: 340134987

Wpis w EDG UM w Bydgoszczy:

nr 96619, data: 01.02.2006

 

Serwis internetowy polrail.com jest niezależną prezentacją internetową obsługiwaną przez Polrail Service i w żaden sposób nie jest powiązany z Grupą PKP i spółką „Przewozy Regionalne” Sp. z o.o.

 

Przedstawione na stronie propozycje cenowe nie stanowią oferty w rozumieniu prawa handlowego i mogą ulegać zmianie.

« wstecz

Czy wiedzieliście o tym...?

  • Rodziną z DB Bahn
    Rodziną z DB Bahn
    Wydaj mniej i zyskaj więcej… cennego czasu z rodziną dzięki zniżce rodzinnej DB Bahn!
  • Zalety Polrail Service
    Zalety Polrail Service
    Specjalizujemy się w podróżach kolejowych. Oszczędź swój czas i skorzystaj z naszego doświadczenia!

Kontakt

Kasa biletowa—Bydgoszcz:

 

W siedzibie firmy, ul. Kr. Jadwigi 1/3, Bydgoszcz

Kasa jest otwarta od 09:00 do 17:00 od poniedziałku do piątku. 

Telefon do kasy: (52) 5262295

Sprawdź nasze oferty

W Polrail Service kupisz bilety kolejowe:

bilety kolejowe Niemcybilety kolejowe podróże Włochybilety kolejowe FrancjaSNCB-Benelux/Thalys/Eurostar/SNCFbilety kolejowe Paryż Londyn Brukselabilety kolejowe Hiszpaniabilety kolejowe Italo Włochybilety kolejowe USA Stany Zjednoczone tanie podróże tanie podróże po Europie