flag plPolski
Wybierz język:
flag plPolski
flag plEnglish
flag plРусский

O naszej firmie

Czym się zajmujemy...

Polrail Service jest polskim biurem podróży kolejowych obsługującym klientów na całym świecie. Specjalizujemy się w podróżach koleją po całej Europie i Stanach Zjednoczonych.

 

Nasza historia

Polrail.com była pierwszą stroną internetową poświęconą polskiej kolei adresowaną do odbiorców zagranicznych (założoną w USA w dniu 14 października 1995 r.). Jej celem było dostarczanie informacji o polskiej kolei podróżnym z zagranicy i promowanie podróżowania koleją po Polsce.

 

Po 11 latach istnienia serwisu non-profit, jego właściciel Jeffrey Dobek, zarejestrował w Polsce w lutym 2006 r. działałność gospodarcza pod firmą Polrail Service. Od tego czasu serwis polrail.com stał się wiodącym serwisem internetowym specjalizującym się w planowaniu obcokrajowcom podróży koleją po Polsce i poza jej granicami.

 

Ważnym momentem w historii Polrail Service był rok 2012, kiedy to firma została autoryzowanym agentem DB (koleje niemieckie). Już po krótkim czasie wieloletnie doświadczenie pozwoliło na osiąganie najlepszych wyników sprzedażowych biletów DB w Polsce. Wkrótce zapadła również decyzja o uruchomieniu polskiej części serwisu polrail.com i skierowaniu oferty do podróżnych w Polsce. Od 2014 firma stała się oficjalnym agentem Voyages-SNCF (koleje francuskie, koleje hiszpańskie oraz międzynarodowe Eurostar oraz Thalys), Trenitalia (koleje włoskie) oraz Amtrak (koleje amerykańskie). Sprzedaż biletów prowadzimy wyłącznie w siedzibie Polrail Service, ul. Kr. Jadwigi 1/3 w Bydgoszczy. Kasa w biurze jest czynna od poniedziałku do piątku od 09:00 do 17:00. Zapraszamy!

 

Dane rejestrowe:

Polrail Service

Jeffrey Dobek

ul. Królowej Jadwigi 1/3

85-231 Bydgoszcz

Polska

NIP: 953-240-77-41

REGON: 340134987

Wpis w EDG UM w Bydgoszczy:

nr 96619, data: 01.02.2006

 

Serwis internetowy polrail.com jest niezależną prezentacją internetową obsługiwaną przez Polrail Service i w żaden sposób nie jest powiązany z Grupą PKP i spółką „Przewozy Regionalne” Sp. z o.o.

 

Przedstawione na stronie propozycje cenowe nie stanowią oferty w rozumieniu prawa handlowego i mogą ulegać zmianie.

« wstecz

Czy wiedzieliście o tym...?

  • Rodziną z DB Bahn
    Rodziną z DB Bahn
    Wydaj mniej i zyskaj więcej… cennego czasu z rodziną dzięki zniżce rodzinnej DB Bahn!
  • Zalety Polrail Service
    Zalety Polrail Service
    Specjalizujemy się w podróżach kolejowych. Oszczędź swój czas i skorzystaj z naszego doświadczenia!

Kontakt

Kasa biletowa—Bydgoszcz:

 

W siedzibie firmy, ul. Kr. Jadwigi 1/3, Bydgoszcz

Kasa jest otwarta od 09:00 do 17:00 od poniedziałku do piątku. 

Telefon do kasy: (52) 5262295

Sprawdź nasze oferty

W Polrail Service kupisz bilety kolejowe:

bilety kolejowe Niemcybilety kolejowe podróże Włochybilety kolejowe Francjabilety kolejowe Italo Włochybilety kolejowe Paryż Londyn Brukselabilety kolejowe Holandia Niemcy Belgia Francjabilety kolejowe Hiszpaniabilety kolejowe USA Stany Zjednoczone tanie podróże tanie podróże po Europie