flag plPolski
Wybierz język:
flag plPolski
flag plEnglish
flag plРусский

Bilety kolejowe RENFE w Polrail Service

bilety kolejowe do Hiszpanii


Transport kolejowy w Hiszpanii funkcjonuje na bardzo wysokim poziomie. Komfort pociągów i ilość połączeń gwarantują pasażerowi udaną wycieczkę. Linie RENFE cieszą się znakomitą opinią wśród podróżnych i należą do jednych z najlepiej zorganizowanych na świecie. Dzięki temu dotrzesz do każdego zakątka kraju tanio, szybko i wygodnie.


Polrail Service oferuje bilety kolejowe RENFE na przejazdy po całej Hiszpanii. Jesteśmy specjalistami w planowaniu podróży po Europie i Ameryce. Polrail Service zajmuje się TYLKO planowaniem i sprzedażą biletów. Dzięki temu, jako nasz klient, otrzymujesz od nas gwarancję podróży najlepszymi połączeniami kolejowymi w najniższych cenach.


Warto zaplanować swoją podróż wcześniej. Rezerwacja na większość pociągów dostępna jest na 60 dni przed odjazdem pociągu, a 90 dni przed na przejazdy koleją dużych prędkości AVE. Im wcześniej zdecydujesz się kupić bilet, tym masz większą szansę na przejazd w promocyjnej cenie. Jest to zwłaszcza ważne w okresie świątecznym, ponieważ miejsca w pociągach wyprzedają się bardzo szybko.

wycieczka do Hiszpanii pociągiem

Jak zakupić bilety?

Sprzedaż biletów prowadzimy wyłącznie w siedzibie Polrail Service, ul. Kr. Jadwigi 1/3 w Bydgoszczy. Kasa w biurze jest czynna od poniedziałku do piątku od 09:00 do 17:00. Zapraszamy!

Jeśli mieszkasz poza Bydgoszczą, zapytaj o cenę biletu.


Czy wiedzieliście o tym...?

  • Rodziną z DB Bahn
    Rodziną z DB Bahn
    Wydaj mniej i zyskaj więcej… cennego czasu z rodziną dzięki zniżce rodzinnej DB Bahn!
  • Zalety Polrail Service
    Zalety Polrail Service
    Specjalizujemy się w podróżach kolejowych. Oszczędź swój czas i skorzystaj z naszego doświadczenia!

Sprawdź nasze oferty

W Polrail Service kupisz bilety kolejowe:

bilety kolejowe Niemcybilety kolejowe podróże Włochybilety kolejowe Francjabilety kolejowe Italo Włochybilety kolejowe Paryż Londyn Brukselabilety kolejowe Holandia Niemcy Belgia Francjabilety kolejowe Hiszpaniabilety kolejowe USA Stany Zjednoczone tanie podróże tanie podróże po Europie

Kontakt

Kasa biletowa—Bydgoszcz:

 

W siedzibie firmy, ul. Kr. Jadwigi 1/3, Bydgoszcz

Kasa jest otwarta od 09:00 do 17:00 od poniedziałku do piątku. 

Telefon do kasy: (52) 5262295