flag plPolski
Wybierz język:
flag plPolski
flag plEnglish
flag plРусский

Bilety kolejowe RENFE w Polrail Service

bilety kolejowe do Hiszpanii


Transport kolejowy w Hiszpanii funkcjonuje na bardzo wysokim poziomie. Komfort pociągów i ilość połączeń gwarantują pasażerowi udaną wycieczkę. Linie RENFE cieszą się znakomitą opinią wśród podróżnych i należą do jednych z najlepiej zorganizowanych na świecie. Dzięki temu dotrzesz do każdego zakątka kraju tanio, szybko i wygodnie.


Polrail Service oferuje bilety kolejowe RENFE na przejazdy po całej Hiszpanii. Jesteśmy specjalistami w planowaniu podróży po Europie i Ameryce. Polrail Service zajmuje się TYLKO planowaniem i sprzedażą biletów. Dzięki temu, jako nasz klient, otrzymujesz od nas gwarancję podróży najlepszymi połączeniami kolejowymi w najniższych cenach.


Warto zaplanować swoją podróż wcześniej. Rezerwacja na większość pociągów dostępna jest na 60 dni przed odjazdem pociągu, a 90 dni przed na przejazdy koleją dużych prędkości AVE. Im wcześniej zdecydujesz się kupić bilet, tym masz większą szansę na przejazd w promocyjnej cenie. Jest to zwłaszcza ważne w okresie świątecznym, ponieważ miejsca w pociągach wyprzedają się bardzo szybko.

wycieczka do Hiszpanii pociągiem

Jak zakupić bilety?

Sprzedaż biletów prowadzimy wyłącznie w siedzibie Polrail Service, ul. Kr. Jadwigi 1/3 w Bydgoszczy. Kasa w biurze jest czynna od poniedziałku do piątku od 09:00 do 17:00. Zapraszamy!

Jeśli mieszkasz poza Bydgoszczą, zapytaj o cenę biletu.


Czy wiedzieliście o tym...?

  • Rodziną z DB Bahn
    Rodziną z DB Bahn
    Wydaj mniej i zyskaj więcej… cennego czasu z rodziną dzięki zniżce rodzinnej DB Bahn!
  • Zalety Polrail Service
    Zalety Polrail Service
    Specjalizujemy się w podróżach kolejowych. Oszczędź swój czas i skorzystaj z naszego doświadczenia!

Sprawdź nasze oferty

W Polrail Service kupisz bilety kolejowe:

bilety kolejowe Niemcybilety kolejowe podróże Włochybilety kolejowe FrancjaSNCB-Benelux/Thalys/Eurostar/SNCFbilety kolejowe Paryż Londyn Brukselabilety kolejowe Hiszpaniabilety kolejowe Italo Włochybilety kolejowe USA Stany Zjednoczone tanie podróże tanie podróże po Europie

Kontakt

Kasa biletowa—Bydgoszcz:

 

W siedzibie firmy, ul. Kr. Jadwigi 1/3, Bydgoszcz

Kasa jest otwarta od 09:00 do 17:00 od poniedziałku do piątku. 

Telefon do kasy: (52) 5262295