flag plPolski
Wybierz język:
flag plPolski
flag plEnglish
flag plРусский

Bilety kolejowe SNCF w Polrail Service

Bilet kolejowy na francuski pociąg

Z Paryża do Nicei, z Bordeaux do Nancy, z Cherbourg do Lyonu... gdziekolwiek chciałbyś pojechać, francuskie koleje SNCF (Société nationale des chemins de fer français) zapewnią Tobie komfortową podróż. Szybkie pociągi TGV (Train à Grande Vitesse) kursują między najpiękniejszymi miastami Francji, z których możesz wyruszyć do innych, malowniczych miejsc pociągami Intercité lub TER (Transport express régional). Usługi kolejowe są zintegrowane z transportem miejskim i autobusowym, aby wycieczka była przyjemnością. Jeśli chcesz, możesz podróżować nocą w niezwykle wygodnych kuszetkach pociągami Intercité de Nuit.


Kliknij, by pobrać mapę połączeń kolejowych we Francji!

Polrail Service, jako oficjalny agent SNCF, oferuje bilety kolejowe na przejazdy po całej Francji. Jesteśmy specjalistami w planowaniu podróży po Europie i Ameryce. Polrail Service zajmuje się TYLKO planowaniem i sprzedażą biletów. Dzięki temu, jako nasz klient, otrzymujesz od nas gwarancję na podróż najlepszymi połączeniami kolejowymi w najniższych cenach.

Jak zakupić bilety?

Sprzedaż biletów prowadzimy w siedzibie Polrail Service, ul. Kr. Jadwigi 1/3 w Bydgoszczy. Kasa w biurze jest czynna od poniedziałku do piątku od 09:00 do 17:00. Zapraszamy!

Jeśli mieszkasz poza Bydgoszczą, zapytaj o cenę biletu.


Czy wiedzieliście o tym...?

  • Rodziną z DB Bahn
    Rodziną z DB Bahn
    Wydaj mniej i zyskaj więcej… cennego czasu z rodziną dzięki zniżce rodzinnej DB Bahn!
  • Zalety Polrail Service
    Zalety Polrail Service
    Specjalizujemy się w podróżach kolejowych. Oszczędź swój czas i skorzystaj z naszego doświadczenia!

Sprawdź nasze oferty

W Polrail Service kupisz bilety kolejowe:

bilety kolejowe Niemcybilety kolejowe podróże Włochybilety kolejowe FrancjaSNCB-Benelux/Thalys/Eurostar/SNCFbilety kolejowe Paryż Londyn Brukselabilety kolejowe Hiszpaniabilety kolejowe Italo Włochybilety kolejowe USA Stany Zjednoczone tanie podróże tanie podróże po Europie

Kontakt

Kasa biletowa—Bydgoszcz:

 

W siedzibie firmy, ul. Kr. Jadwigi 1/3, Bydgoszcz

Kasa jest otwarta od 09:00 do 17:00 od poniedziałku do piątku. 

Telefon do kasy: (52) 5262295