flag plPolski
Wybierz język:
flag plPolski
flag plEnglish
flag plРусский

NIEMCY - Bilety kolejowe DB - Niemiecki Bilet Sieciowy

Podróżuj bez ograniczeń od 3 do 15 dni po trasach kolejowych Deutsche Bahn z sieciowym biletem German Rail Pass!Niemiecki bilet kolejowy
W podróż od wybrzeża Bałtyku po Schwarzwald i Alpy Bawarskie lub od tętniących życiem metropolii po baśniowe zamki wzdłuż dolin rzecznych, najlepiej wybrać się pociągiem. Dzięki German Rail Pass będziesz mieć dostęp do każdgo połączenia, niezależnie od tego, czy podróżujesz w interesach, czy dla przyjemności. Oprócz bezpłatnych przejazdów pociągami Deutsche Bahn posiadacze biletów German Rail Pass otrzymują inne bonusy.

Kupując bilet German Rail Pass, wybierasz klasę, w której chcesz podróżować. Istnieją dwa rodzaje takiego biletu w Deutsche Bahn:

  • German Rail Pass Flexi umożliwiający podróżowanie wszystkimi pociągami Deutsche Bahn przez wybrane 3, 4, 5, 7, 10 lub 15 dni w miesiącu. Dzień liczony jest od północy do północy, co pozwoli bez trudu odbyć nawet najdłuższą podróż w ciągu jednego dnia.
  • German Rail Pass Consecutive wydawany na 3, 4, 5, 7, 10 lub 15 dni bez przerwy i w tym czasie daje możliwość podróżowania wszystkimi pociągami Deutsche Bahn.

Obydwa rodzaje biletów German Rail Pass dostępne są dla osób podróżujących samotnie, par lub młodzieży (German Rail Pass Youth dla osób w wieku od 12 do 25 lat, tylko na podróż w drugiej klasie).

Dzieci w wieku 0-5 lat podróżują bezpłatnie.

Maksymalnie dwoje dzieci w wieku od 6 do 11 lat może podróżować bezpłatnie z osobą dorosłą posiadającą bilet German Rail Pass.

Pociąg Intercity-Express

Koszt German Rail Pass np. w wersji Flexi na 3 kolejne dni w miesiącu na podróż w drugiej klasie dla jednej osoby dorosłej to 164€, dla pary - 255€, a dla młodzieży - 131€.

Bilety ważne są we wszystkich pociągach Deutsche Bahn na terenie Niemiec, w tym w pociągach Intercity-Express i autobusach Intercity Bus, oraz pociągach Deutsche Bahn jadących do: Bazylei w Szwajcarii, Salzburga, Kufstein i Innsbrucku w Austrii, Liège i Brukseli w Belgii oraz Bolzano, Trento, Verony, Bolonii i Wenecji we WłoszechGerman Rail Pass nie gwarantuje Ci konkretnego miejsca w pociągu, ponieważ rezerwacja miejsc w niemieckich pociągach jest opcjonalna. 

Jeśli jednak chcesz zarezerwować miejscówkę, to z German Rail Pass możesz to zrobić w kasie na dworcu lub w naszym serwisie Polrail.


Jak zamawiać bilety

Sprzedaż biletów prowadzimy w siedzibie Polrail Service, ul. Kr. Jadwigi 1/3 w Bydgoszczy. Kasa w biurze jest czynna od poniedziałku do piątku od 09:00 do 17:00. Zapraszamy!