flag plPolski
Wybierz język:
flag plPolski
flag plEnglish
flag plРусский

USA - Bilety po Stanach Zjednoczonych - Amtrak - Bilety kolejowe Amtrak® w Polrail ServicePolrail Service jest jedynym w Polsce autoryzowanym agentem amerykańskich lini kolejowych Amtrak®. Sprzedajemy bilety na wszystkie trasy pociągów w Stanach Zjednoczonych obsługiwanych przez Amtrak.

Jako firma posiadamy bogate doświadczenie w planowaniu podróży kolejowych po całej Europie i Stanach Zjedoczonych. Polrail Service zajmuje się TYLKO planowaniem i sprzedażą biletów. Z tego względu, jako nasz klient, otrzymujesz od nas gwarancję na podróż najlepszymi połączeniami kolejowymi w najniższych cenach.

Pracownicy Polrail Service z przyjemnością sprawadzą dla Ciebie cenę biletu oraz rozkłady jazdy tak, aby dostosować planowaną podróż do Twojego budżetu oraz planów całej wycieczki.
Szczytowy okres podróży kolejowych w północnej Ameryce przypada na miesiące od kwietnia do września. Wtedy też ceny biletów są wyższe. Jeśli planujesz odwiedzić Stany Zjednoczone i chcesz podróżować pociągiem, najlepiej zrobić to w okresie wiosennym i jesiennym. Wtedy to najłatwiej dopasować idealne połączenia kolejowe za najniższą cenę. W amerykańskich pociągach największy ruch przypada na czas wakacji oraz świąt, wtedy też zdecydowanie trudniej zarezerwować najkorzystniejsze miejsca.

Ceny biletów na większość tras są wyceniane stopniowo. Oznacza to, że w momencie, gdy liczba sprzedanych biletów zwiększa się, pozostałe bilety drożeją. Przy planowaniu konkretnej podróży, z jednego miejsca do drugiego, która ma się odbyć w szczytowym okresie, warto pamiętać o zarezerwowaniu biletów z odpowiednim wyprzedzeniem. Bilety w obie strony są wyceniane na zasadzie dodania do siebie dwóćh najtańszych taryf obowiązujących na konkretnej trasie.

Wcześniejsze zarezerwowanie biletów z Polrail Service gwarantuje Tobie bardziej oszczędną podróż. Jeśli znajdziesz u nas odpowiednią cenę, będziemy w stanie ją utrzymać przez kilka dni. Dzięki temu zyskasz czas na podjęcie decyzji i dalsze planowanie swojego wyjazdu.
Większość biletów Amtraku zostanie wysłana do Ciebie mailem. Tylko na niektórych trasach, obejmujących połączenia autobusowe, wymagany jest odbiór biletów. Przy ich zakupie w Polrail Service, otrzymasz kod, za pomocą którego odbierzesz bilety w specjalnym kiosku Amatraku na terenie Stanów Zjednoczonych.

Skontaktuj się z Polrail Service i zaplanuj swoją podróż kolejową po Stanach Zjednoczonych!Amtrak is a registered service mark of the National Railroad Passenger Corporation.

Czy wiedzieliście o tym...?

  • Rodziną z DB Bahn
    Rodziną z DB Bahn
    Wydaj mniej i zyskaj więcej… cennego czasu z rodziną dzięki zniżce rodzinnej DB Bahn!
  • Zalety Polrail Service
    Zalety Polrail Service
    Specjalizujemy się w podróżach kolejowych. Oszczędź swój czas i skorzystaj z naszego doświadczenia!

Sprawdź nasze oferty

W Polrail Service kupisz bilety kolejowe:

bilety kolejowe Niemcybilety kolejowe podróże Włochybilety kolejowe Francjabilety kolejowe Italo Włochybilety kolejowe Paryż Londyn Brukselabilety kolejowe Holandia Niemcy Belgia Francjabilety kolejowe Hiszpaniabilety kolejowe USA Stany Zjednoczone tanie podróże tanie podróże po Europie

Kontakt

Kasa biletowa—Bydgoszcz:

 

W siedzibie firmy, ul. Kr. Jadwigi 1/3, Bydgoszcz

Kasa jest otwarta od 09:00 do 17:00 od poniedziałku do piątku. 

Telefon do kasy: (52) 5262295