flag plPolski
Wybierz język:
flag plPolski
flag plEnglish
flag plРусский

USA - Bilety po Stanach Zjednoczonych - Amtrak - Bilety kolejowe Amtrak® w Polrail ServicePolrail Service jest jedynym w Polsce autoryzowanym agentem amerykańskich lini kolejowych Amtrak®. Sprzedajemy bilety na wszystkie trasy pociągów w Stanach Zjednoczonych obsługiwanych przez Amtrak.

Jako firma posiadamy bogate doświadczenie w planowaniu podróży kolejowych po całej Europie i Stanach Zjedoczonych. Polrail Service zajmuje się TYLKO planowaniem i sprzedażą biletów. Z tego względu, jako nasz klient, otrzymujesz od nas gwarancję na podróż najlepszymi połączeniami kolejowymi w najniższych cenach.

Pracownicy Polrail Service z przyjemnością sprawadzą dla Ciebie cenę biletu oraz rozkłady jazdy tak, aby dostosować planowaną podróż do Twojego budżetu oraz planów całej wycieczki.
Szczytowy okres podróży kolejowych w północnej Ameryce przypada na miesiące od kwietnia do września. Wtedy też ceny biletów są wyższe. Jeśli planujesz odwiedzić Stany Zjednoczone i chcesz podróżować pociągiem, najlepiej zrobić to w okresie wiosennym i jesiennym. Wtedy to najłatwiej dopasować idealne połączenia kolejowe za najniższą cenę. W amerykańskich pociągach największy ruch przypada na czas wakacji oraz świąt, wtedy też zdecydowanie trudniej zarezerwować najkorzystniejsze miejsca.

Ceny biletów na większość tras są wyceniane stopniowo. Oznacza to, że w momencie, gdy liczba sprzedanych biletów zwiększa się, pozostałe bilety drożeją. Przy planowaniu konkretnej podróży, z jednego miejsca do drugiego, która ma się odbyć w szczytowym okresie, warto pamiętać o zarezerwowaniu biletów z odpowiednim wyprzedzeniem. Bilety w obie strony są wyceniane na zasadzie dodania do siebie dwóćh najtańszych taryf obowiązujących na konkretnej trasie.

Wcześniejsze zarezerwowanie biletów z Polrail Service gwarantuje Tobie bardziej oszczędną podróż. Jeśli znajdziesz u nas odpowiednią cenę, będziemy w stanie ją utrzymać przez kilka dni. Dzięki temu zyskasz czas na podjęcie decyzji i dalsze planowanie swojego wyjazdu.
Większość biletów Amtraku zostanie wysłana do Ciebie mailem. Tylko na niektórych trasach, obejmujących połączenia autobusowe, wymagany jest odbiór biletów. Przy ich zakupie w Polrail Service, otrzymasz kod, za pomocą którego odbierzesz bilety w specjalnym kiosku Amatraku na terenie Stanów Zjednoczonych.

Skontaktuj się z Polrail Service i zaplanuj swoją podróż kolejową po Stanach Zjednoczonych!Amtrak is a registered service mark of the National Railroad Passenger Corporation.

Czy wiedzieliście o tym...?

  • Rodziną z DB Bahn
    Rodziną z DB Bahn
    Wydaj mniej i zyskaj więcej… cennego czasu z rodziną dzięki zniżce rodzinnej DB Bahn!
  • Zalety Polrail Service
    Zalety Polrail Service
    Specjalizujemy się w podróżach kolejowych. Oszczędź swój czas i skorzystaj z naszego doświadczenia!

Sprawdź nasze oferty

W Polrail Service kupisz bilety kolejowe:

bilety kolejowe Niemcybilety kolejowe podróże Włochybilety kolejowe FrancjaSNCB-Benelux/Thalys/Eurostar/SNCFbilety kolejowe Paryż Londyn Brukselabilety kolejowe Hiszpaniabilety kolejowe Italo Włochybilety kolejowe USA Stany Zjednoczone tanie podróże tanie podróże po Europie

Kontakt

Kasa biletowa—Bydgoszcz:

 

W siedzibie firmy, ul. Kr. Jadwigi 1/3, Bydgoszcz

Kasa jest otwarta od 09:00 do 17:00 od poniedziałku do piątku. 

Telefon do kasy: (52) 5262295