flag plPolski
Wybierz język:
flag plPolski
flag plEnglish
flag plРусский

Pociągiem po Australii… podziwiaj krajobraz w luksusie!

Pociąg w Australii

Z północy na południe, ze wschodu na zachód, Australia jest bogata w stale zmieniające się krajobrazy, kulturę i ludzi. Chociaż można je poznawać na wiele sposobów, jest tylko jedna możliwość, aby zrobić to łatwo i wygodnie. Na tym polega fantastyczna zabawa podróżowaniem koleją, gdzie wszystko łączy się w spektakl przypominający teatr.

Dzięki przyjaznej obsłudze na pokładzie pociągu, każda chwila jest niezapomnianym przeżyciem w tym podróżniczym spektaklu - jedzenie, kabiny, salon Outback Explorer Lounge, przyjaciele, których poznajesz, doświadczenia poza pociągiem, wschody i zachody słońca...

To podróż pełna epickich wrażeń.


Najbardziej spektakularne trasy kolejowe w Australii:

 • The Ghan
 • The Indian Pacific
 • Great Southern
 • Overland


Krajobrazowe trasy kolejowe w Australii


The Ghan

The GhanUważana za jedną z najwspanialszych tras kolejowych na świecie, The Ghan to coś więcej, niż długa podróż pociągiem. To przede wszystkim dostęp do tych części Australii, do których ciężko dotrzeć wybierając inną formę wakacji – idealna równowaga między komfortem a przygodą, której kulminacją będzie przeżycie, które poruszy Cię w każdym znaczeniu tego słowa.

The Ghan


W 2019 r. The Ghan obchodził 90. rocznicę przepraw przez Outback, czyli rozległe i słabo zaludnione pustynne obszary Australii. Od 1929 roku wiele się zmieniło i dziś Ghan oferuje znacznie więcej niż tylko tranzyt z Adelajdy do Darwin i odwrotnie. Na pokładzie znajdziesz wystawną kuchnię, eleganckie prywatne kabiny, troskliwą obsługę oraz ciekawe towarzystwo innych podróżnych. A kiedy pociąg się zatrzymuje, zaczynają się przygody.

The Gahn


Wybieraj spośród szeregu dołączonych atrakcji dodatkowych Off Train Experience, aby przeżyć wyjątkową przygodę podczas podróży przez Australię.

The Gahn


Podróżuj pociągiem The Ghan lub zarezerwuj The Ghan Expedition – dłuższą podróż pełną dodatkowych atrkacji. Twoja wyprawa koleją może być również wzbogacona o wybór dostosowanych do indywidualnych potrzeb pakietów wakacyjnych.
The Indian Pacific

The Indian Pacific


Wybierz podróż na pokładzie kultowego Indian Pacific, który zabierze Cię z Perth do Adelajdy i Sydney w komforcie i stylu. Dzięki niesamowitym transkontynentalnym przeprawom między Oceanem Indyjskim i Pacyfikem wejdź na pokład pociągu i weź udział w wakacyjnej podróży all-inclusive, której nigdy nie zapomnisz.

The Indian Pacific

Logo Indian Pacific przedstawiające orła, symbolizuje przestrzeń, jaką Indian Pacific pokonuje przemierzając pasma górskie, pustynie, pola złota, skaliste doliny i subtropikalne sawanny.

The Indian Pacific

Nazwany na cześć dwóch oceanów, które pociąg napotyka podczas swojej podróży, Indian Pacific kursuje między Perth, Adelajdą i Sydney na spektakularnej trasie o długości 4352 km.

The Indian Pacific

Nie ma lepszego sposobu na poznanie wyjątkowego krajobrazu całej Australii, niż romantyczna podróż koleją. Wybierz podróż od Oceanu Indyjskiego po Pacyfik, i rozpocznij swoją przygodę.
Great Southern

The Great Southern

Podróż Great Southern między Adelajdą a Brisbane, gwarantuje spektakularne krajobrazy przybrzeżne i śródlądowe, zatrzymując się po drodze, aby goście mogli wybrać się na niezapomnianą przygodę poza pociągiem. To prawdziwa wakacyjna podróż dla odkrywców spragnionych poznania nierównego wschodniego wybrzeża po tętniące życiem miasta i tego wszystkiego, co jest pomiędzy.

The Great Southern

Dzięki nierównej linii brzegowej, skąpanym w słońcu plażom, zalesionym szczytom i ekscytującym miastom, podróż pociągiem między Brisbane a Adelajdą to doświadczenie wyjątkowe, nawet w skali w Australii.

The Great Southern

Zrelaksuj się korzystając ze wszystkiego, co zapewnione jest na pokładzie, w tym wyśmienitej kuchni, najlepszych win i gościnności, której nie zapomnisz.
Overland

The Overland

Overland był pierwszym pociągiem pasażerskim kursującym pomiędzy stolicami Australii. Ten spektakularny pociąg od ponad 135 lat obsługuje gości z Adelajdy, Melbourne i okolicznych miast, przemierzając trasę między tętniącymi życiem stolicami Australii Południowej i Wiktorii. Ta uwielbiana przez wielu podróż odbywa się dwa razy w tygodniu w każdym kierunku w spokojnym tempie, zachęcając gości do odpoczynku i podziwiania zmieniających się wiejskich widoków.

Dzięki połączeniu dziennemu między dwoma tętniącymi życiem miastami możesz cieszyć się relaksującą i wyjątkową podróżą, delektując się wygodą i romantyzmem kolei.

The Overland

Nie ma nic lepszego niż podróż koleją, a The Overland obsługuje całodniowe połączenie między Melbourne a Adelajdą w obu kierunkach. Na pokładzie doświadczysz komfortowej podróży, obserwując różnorodne krajobrazy za oknem, od surowych zarośli malle po zielone i złote pola.

The Overland

Dzięki wygodnym, częściowo rozkładanym siedzeniom, dużej przestrzeni na nogi, bagażu o masie do 50 kg, szerokiej gamie lokali gastronomicznych i miłej obsłudze, niezależnie od tego, czy wybierzesz usługę Red Standard czy Red Premium, wybierasz sposób na podróż bez wysiłku i pełną relaksu.
Gdzie kupić australijskie bilety kolejowe?


Polrail Service, jako autoryzowany agent australijskiego operatora kolei Journey Beyond-Australia, posiada bogate doświadczenie w planowaniu podróży koleją. Jesteśmy gwarancją udanej wycieczki najlepszymi połączeniami kolejowymi w przystępnej cenie. 


Skontaktuj się z Polrail Service i zaplanuj swoją podróż kolejową po Australii!


 


Czy wiedzieliście o tym...?

 • Rodziną z DB Bahn
  Rodziną z DB Bahn
  Wydaj mniej i zyskaj więcej… cennego czasu z rodziną dzięki zniżce rodzinnej DB Bahn!
 • Zalety Polrail Service
  Zalety Polrail Service
  Specjalizujemy się w podróżach kolejowych. Oszczędź swój czas i skorzystaj z naszego doświadczenia!

Kontakt

Kasa biletowa—Bydgoszcz:

 

W siedzibie firmy, ul. Kr. Jadwigi 1/3, Bydgoszcz

Kasa jest otwarta od 09:00 do 17:00 od poniedziałku do piątku. 

Telefon do kasy: (52) 5262295