flag plPolski
Wybierz język:
flag plPolski
flag plEnglish
flag plРусский

Polecane trasy

Capitol Limited®

Capitol Limited® jest pociągiem kursującym codziennie między Waszyngtonem D.C. i Chicago w Illinois, przejeżdżając przez takie miasta jak Pittsburgh czy Cleveland, pokonując trasę 1280 km w czasie 18 godzin. (Od 01.X.2020 pociąg będzie kursował tylko trzy razy w tygodniu, do odwołania).

Cardinal®

Trasą Cardinal® możesz podróżować między Chicago i Nowym Jorkiem. Pociąg wyrusza ze stacji głównej trzy razy w tygodniu, a cała podróż trwa niecałe 27 godzin. W czasie wycieczki przejedziesz 1844 kilometry.

Lake Shore Limited®

Lake Shore Limited® jest nocnym pociągiem kursującym pomiędzy Chicago a Nowym Jorkiem oraz Chicago a Bostonem. Na trasie Chicago- Nowy Jork pokonuje 1543 km w 20 godzin, a Chicago- Boston 1637 km w 22 godziny. (Od 01.X.2020 pociąg będzie kursował tylko trzy razy w tygodniu, do odwołania).

Crescent®

Crescent® jest pociągiem kursującym codziennie pomiędzy Nowym Yorkiem i Nowym Orleanem w stanie Luizjana, pokonując 2216 km w ciągu 30 godzin. Trasa prowadzi przez 13 stanów, zatrzymując się na takich stacjach jak Newark, Filadelfia, Waszyngton DC czy Atlanta. (Od 01.X.2020 pociąg będzie kursował tylko trzy razy w tygodniu, do odwołania).

Silver Service®

Dzięki długodystansowej trasie Silver Service® masz możliwość zwiedzenia niemal całego wschodniego wybrzeża Stanów Zjednoczonych, od Nowego Jorku, przez stolicę USA - Waszyngton, aż po Miami na Florydzie.

City of New Orleans®

City of New Orleans® jest pociągiem kursującym codziennie pomiędzy Chicago w Illinois, a Nowym Orleanem w Luizjanie. Podróż trwa 19 godzin, w czasie których pokonywane jest 1503 km. (Od 01.X.2020 pociąg będzie kursował tylko trzy razy w tygodniu, do odwołania).

Texas Eagle®

Pociąg Texas Eagle® na codziennej trasie wyruszaja z Chicago, a następnie przez St.Louis i Dallas docieraja do San Antonio w Texasie, a trzy razy w tygodniu w opcji Sunset Limited prowadzi wagony bezpośrednio aż do Los Angeles w Kalifornii. (Od 01.X.2020 pociąg będzie kursował tylko trzy razy w tygodniu, do odwołania).

Sunset Limited®

Sunset Limited® jest pociągiem kursującym trzy razy w tygodniu pomiędzy Los Angeles, a nowym Orleanem, pokonując 3211 km w czasie 48 godzin.

California Zephyr®

California Zephyr® to najdłuższa (3924 km) i jedna z najpiękniejszych na świecie tras kolejowych obsługiwanych przez Amtrak®. Podczas podróży można podziwiać między innymi dolinę rzeki Colorado w Górach Skalistych oraz pasmo górskie Sierra Nevada. (Od 01.X.2020 pociąg będzie kursował tylko trzy razy w tygodniu, do odwołania).

Empire Builder®

Empire Builder® jest pociągiem kursującym codziennie, zaczynając bieg w Chicago, Illinois poprze Milwaukee, Minneapolis/St. Paul, Minot, Havre i Spokane gdzie zostaje rozdzielony na dwa składy, pierwszy jedzie do Seattle w stanie Washington, natomiast drugi kieruje się do Portland w stanie Oregon. (Od 01.X.2020 pociąg będzie kursował tylko trzy razy w tygodniu, do odwołania).

Czy wiedzieliście o tym...?

  • Rodziną z DB Bahn
    Rodziną z DB Bahn
    Wydaj mniej i zyskaj więcej… cennego czasu z rodziną dzięki zniżce rodzinnej DB Bahn!
  • Zalety Polrail Service
    Zalety Polrail Service
    Specjalizujemy się w podróżach kolejowych. Oszczędź swój czas i skorzystaj z naszego doświadczenia!

Kontakt

Kasa biletowa—Bydgoszcz:

 

W siedzibie firmy, ul. Kr. Jadwigi 1/3, Bydgoszcz

Kasa jest otwarta od 09:00 do 17:00 od poniedziałku do piątku. 

Telefon do kasy: (52) 5262295

Sprawdź nasze oferty

W Polrail Service kupisz bilety kolejowe:

bilety kolejowe Niemcybilety kolejowe podróże Włochybilety kolejowe Francjabilety kolejowe Italo Włochybilety kolejowe Paryż Londyn Brukselabilety kolejowe Holandia Niemcy Belgia Francjabilety kolejowe Hiszpaniabilety kolejowe USA Stany Zjednoczone tanie podróże tanie podróże po Europie