flag plPolski
Wybierz język:
flag plPolski
flag plEnglish
flag plРусский

Polecane trasy

Capitol Limited®

Capitol Limited® jest pociągiem kursującym codziennie między Waszyngtonem D.C. i Chicago w Illinois, przejeżdżając przez takie miasta jak Pittsburgh czy Cleveland, pokonując trasę 1280 km w czasie 18 godzin. (Od 01.X.2020 pociąg będzie kursował tylko trzy razy w tygodniu, do odwołania).

Cardinal®

Trasą Cardinal® możesz podróżować między Chicago i Nowym Jorkiem. Pociąg wyrusza ze stacji głównej trzy razy w tygodniu, a cała podróż trwa niecałe 27 godzin. W czasie wycieczki przejedziesz 1844 kilometry.

Lake Shore Limited®

Lake Shore Limited® jest nocnym pociągiem kursującym pomiędzy Chicago a Nowym Jorkiem oraz Chicago a Bostonem. Na trasie Chicago- Nowy Jork pokonuje 1543 km w 20 godzin, a Chicago- Boston 1637 km w 22 godziny. (Od 01.X.2020 pociąg będzie kursował tylko trzy razy w tygodniu, do odwołania).

Crescent®

Crescent® jest pociągiem kursującym codziennie pomiędzy Nowym Yorkiem i Nowym Orleanem w stanie Luizjana, pokonując 2216 km w ciągu 30 godzin. Trasa prowadzi przez 13 stanów, zatrzymując się na takich stacjach jak Newark, Filadelfia, Waszyngton DC czy Atlanta. (Od 01.X.2020 pociąg będzie kursował tylko trzy razy w tygodniu, do odwołania).

Silver Service®

Dzięki długodystansowej trasie Silver Service® masz możliwość zwiedzenia niemal całego wschodniego wybrzeża Stanów Zjednoczonych, od Nowego Jorku, przez stolicę USA - Waszyngton, aż po Miami na Florydzie.

City of New Orleans®

City of New Orleans® jest pociągiem kursującym codziennie pomiędzy Chicago w Illinois, a Nowym Orleanem w Luizjanie. Podróż trwa 19 godzin, w czasie których pokonywane jest 1503 km. (Od 01.X.2020 pociąg będzie kursował tylko trzy razy w tygodniu, do odwołania).

Texas Eagle®

Pociąg Texas Eagle® na codziennej trasie wyruszaja z Chicago, a następnie przez St.Louis i Dallas docieraja do San Antonio w Texasie, a trzy razy w tygodniu w opcji Sunset Limited prowadzi wagony bezpośrednio aż do Los Angeles w Kalifornii. (Od 01.X.2020 pociąg będzie kursował tylko trzy razy w tygodniu, do odwołania).

Sunset Limited®

Sunset Limited® jest pociągiem kursującym trzy razy w tygodniu pomiędzy Los Angeles, a nowym Orleanem, pokonując 3211 km w czasie 48 godzin.

California Zephyr®

California Zephyr® to najdłuższa (3924 km) i jedna z najpiękniejszych na świecie tras kolejowych obsługiwanych przez Amtrak®. Podczas podróży można podziwiać między innymi dolinę rzeki Colorado w Górach Skalistych oraz pasmo górskie Sierra Nevada. (Od 01.X.2020 pociąg będzie kursował tylko trzy razy w tygodniu, do odwołania).

Empire Builder®

Empire Builder® jest pociągiem kursującym codziennie, zaczynając bieg w Chicago, Illinois poprze Milwaukee, Minneapolis/St. Paul, Minot, Havre i Spokane gdzie zostaje rozdzielony na dwa składy, pierwszy jedzie do Seattle w stanie Washington, natomiast drugi kieruje się do Portland w stanie Oregon. (Od 01.X.2020 pociąg będzie kursował tylko trzy razy w tygodniu, do odwołania).

Czy wiedzieliście o tym...?

  • Rodziną z DB Bahn
    Rodziną z DB Bahn
    Wydaj mniej i zyskaj więcej… cennego czasu z rodziną dzięki zniżce rodzinnej DB Bahn!
  • Zalety Polrail Service
    Zalety Polrail Service
    Specjalizujemy się w podróżach kolejowych. Oszczędź swój czas i skorzystaj z naszego doświadczenia!

Kontakt

Kasa biletowa—Bydgoszcz:

 

W siedzibie firmy, ul. Kr. Jadwigi 1/3, Bydgoszcz

Kasa jest otwarta od 09:00 do 17:00 od poniedziałku do piątku. 

Telefon do kasy: (52) 5262295

Sprawdź nasze oferty

W Polrail Service kupisz bilety kolejowe:

bilety kolejowe Niemcybilety kolejowe podróże Włochybilety kolejowe FrancjaSNCB-Benelux/Thalys/Eurostar/SNCFbilety kolejowe Paryż Londyn Brukselabilety kolejowe Hiszpaniabilety kolejowe Italo Włochybilety kolejowe USA Stany Zjednoczone tanie podróże tanie podróże po Europie