flag plPolski
Wybierz język:
flag plPolski
flag plEnglish
flag plРусский

NIEMCY - Bilety kolejowe DB - Karty zniżkowe BahnCard

 

wygodne i tanie podróże po Niemczech

 
Już od kilku przejazdów pociągami DB warto zainwestować w BahnCard. Karta rabatowa daje gwarancję oszczędzania na każdym przejeździe pociągiem w Niemczech i na trasach zaczynających się lub kończących swój bieg na terenie tego kraju.
 
W przypadku podróży zagranicznych posiadacze BahnCard otrzymują w krajach uczestniczących w programie również 15% rabatu na przejazd zagranicznym odcinkiem trasy.ceny aktualne na dzień 13.12.2021

CENY PODANE SĄ W EURO


*zniżka obejmuje seniorów powyżej 60 roku życia;
**istnieje możliwość rozłożenia opłaty jako subskrybcji płatnej co miesiąc;

Oferta obejmuje trzy warianty kart rabatowych BahnCard:

 • BahnCard 25 – dla podróżnych okazyjnych oraz rodzin.

  Za BahnCard 25 z funkcją RAILPLUS zapłacisz €56.90 na przejazdy 2. klasą oraz €115 na przejazdy 1. klasą.

  BahnCard 25 zapewnia na terenie Niemiec rabat w wysokości 25%, a zawarta w niej funkcja RAILPLUS (międzynarodowa wersja BahnCard) gwarantuje 15% rabatu na zagranicznych odcinkach podróży. Rabat 25% odliczany jest od ceny standardowej i można łączyć go z innymi ofertami, na przykład z Sparpreis i Super Sparpreis Europa. Dzięki temu zapłacisz nawet o 62,5% mniej! Dzieci od 6 do ukończenia 14 roku życia podróżują bezpłatnie, jeżeli są pod opieką rodziców/dziadków posiadających BahnCard 25.

  Dla dzieci oraz młodzież w wieku od lat sześciu do osiemnastu włącznie istnieje możliwość zakupienia specjalnej karty młodzieżowej Youth BahnCard 25. Jednorazowy koszt jej zakupu wynosi jedynie €9.50, a sama karta jest ważna do momentu ukończenia dziewiętnastego roku życia.

  Dla studentów w wieku 18-25 lat istnieje możliwość zakupienia specjalnej karty młodzieżowej My BahnCard 25. Jednorazowy koszt jej zakupu €35.90 na przejazdy 2. klasą oraz €74.90 na przejazdy 1. klasą

 • BahnCard 50 – dla osób podróżujących spontanicznie i często.

  BahnCard 50 zapewnia na terenie Niemiec rabat w wysokości 50%, a zawarta w niej funkcja RAILPLUS (międzynarodowa wersja BahnCard) gwarantuje 15% rabatu na zagranicznych odcinkach podróży. Jej koszt wynosi €234 (2 klasa) i €474 (1 klasa). Małżonkowie oraz partnerzy życiowi z jednego gospodarstwa domowego, dzieci (w wieku 6-17 lat włącznie), uczniowie, osoby odbywające praktykę, studenci do dwudziestego szóstego roku życia włącznie oraz seniorzy, mogą zakupić BahnCard 50 w cenie €117 (2 klasa) lub €231 (1 klasa). Dzieci od 6 do ukończenia 14 roku życia podróżują bezpłatnie, jeżeli są pod opieką rodziców/dziadków posiadających BahnCard 50.

 • BahnCard 100 – karta mobilności.

  BahnCard 100 zapewnia na terenie Niemiec rabat w wysokości 100%, a zawarta w niej funkcja RAILPLUS (międzynarodowa wersja BahnCard) gwarantuje 15% rabatu na zagranicznych odcinkach podróży. Idealna opcja dla przedsiębiorców prowadzących biznes w Niemczech.

Dodatkowe korzyści dla posiadaczy kart rabatowych BahnCard

Opcja City-Ticket pozwala na korzystanie z bezpłatnych przejazdów środkami komunikacji poblicznej dzięki karcie ruchu dalekobieżnego BahnCard-Rabatt lub BahnCard 100.


Jak zakupić kartę i bilety?

Sprzedaż biletów i kart prowadzimy w siedzibie Polrail Service, ul. Kr. Jadwigi 1/3 w Bydgoszczy. Kasa w biurze jest czynna od poniedziałku do piątku od 09:00 do 17:00. Zapraszamy!

Jeśli mieszkasz poza Bydgoszczą, zapytaj o cenę biletu.Czy wiedzieliście o tym...?

 • Rodziną z DB Bahn
  Rodziną z DB Bahn
  Wydaj mniej i zyskaj więcej… cennego czasu z rodziną dzięki zniżce rodzinnej DB Bahn!
 • Zalety Polrail Service
  Zalety Polrail Service
  Specjalizujemy się w podróżach kolejowych. Oszczędź swój czas i skorzystaj z naszego doświadczenia!

Sprawdź nasze oferty

W Polrail Service kupisz bilety kolejowe:

bilety kolejowe Niemcybilety kolejowe podróże Włochybilety kolejowe Francjabilety kolejowe Italo Włochybilety kolejowe Paryż Londyn Brukselabilety kolejowe Holandia Niemcy Belgia Francjabilety kolejowe Hiszpaniabilety kolejowe USA Stany Zjednoczone tanie podróże tanie podróże po Europie

Kontakt

Kasa biletowa—Bydgoszcz:

 

W siedzibie firmy, ul. Kr. Jadwigi 1/3, Bydgoszcz

Kasa jest otwarta od 09:00 do 17:00 od poniedziałku do piątku. 

Telefon do kasy: (52) 5262295