flag plPolski
Wybierz język:
flag plPolski
flag plEnglish
flag plРусский

NIEMCY - Bilety kolejowe DB - Karty zniżkowe BahnCard

 

wygodne i tanie podróże po Niemczech

 
Już od kilku przejazdów pociągami DB warto zainwestować w BahnCard. Karta rabatowa daje gwarancję oszczędzania na każdym przejeździe pociągiem w Niemczech i na trasach zaczynających się lub kończących swój bieg na terenie tego kraju.
 
W przypadku podróży zagranicznych posiadacze BahnCard otrzymują w krajach uczestniczących w programie również 15% rabatu na przejazd zagranicznym odcinkiem trasy.

Każda wersja BahnCard jest ważna przez rok.ceny aktualne na dzień 01.02.2024r.

CENY PODANE SĄ W EURO


*zniżka obejmuje seniorów powyżej 65 roku życia;
**istnieje możliwość rozłożenia opłaty jako subskrybcji płatnej co miesiąc;

Oferta obejmuje trzy warianty kart rabatowych BahnCard:

 • BahnCard 25 – dla podróżnych okazyjnych oraz rodzin.

  Za BahnCard 25 zapłacisz €62.90 na przejazdy 2. klasą oraz €125 na przejazdy 1. klasą.

  BahnCard 25 zapewnia na terenie Niemiec rabat w wysokości 25%. Rabat 25% odliczany jest od ceny standardowej i można łączyć go z innymi ofertami, na przykład z Sparpreis i Super Sparpreis Europa. Dzięki temu zapłacisz nawet o 62,5% mniej! Dzieci od 6 do ukończenia 14 roku życia podróżują bezpłatnie, jeżeli są pod opieką rodziców/dziadków posiadających BahnCard 25.

  Dla dzieci oraz młodzież w wieku od lat sześciu do osiemnastu włącznie istnieje możliwość zakupienia specjalnej karty młodzieżowej Youth BahnCard 25. Jednorazowy koszt jej zakupu wynosi jedynie €7.90, a sama karta jest ważna do momentu ukończenia dziewiętnastego roku życia.

 • BahnCard 50 – dla osób podróżujących spontanicznie i często.

  BahnCard 50 zapewnia na terenie Niemiec rabat w wysokości 50%. Jej koszt wynosi €244 (2 klasa) i €492 (1 klasa). Seniorzy mogą zakupić BahnCard 50 w cenie €122 (2 klasa) lub €241 (1 klasa). Dzieci od 6 do ukończenia 14 roku życia podróżują bezpłatnie, jeżeli są pod opieką rodziców/dziadków posiadających BahnCard 50.

 • BahnCard 100 – karta mobilności.

  BahnCard 100 zapewnia na terenie Niemiec rabat w wysokości 100%. Idealna opcja dla przedsiębiorców prowadzących biznes w Niemczech.

Dodatkowe korzyści dla posiadaczy kart rabatowych BahnCard

Opcja City-Ticket pozwala na korzystanie z bezpłatnych przejazdów środkami komunikacji poblicznej dzięki karcie ruchu dalekobieżnego BahnCard-Rabatt lub BahnCard 100.


Jak zakupić kartę i bilety?

Sprzedaż biletów i kart prowadzimy w siedzibie Polrail Service, ul. Kr. Jadwigi 1/3 w Bydgoszczy. Kasa w biurze jest czynna od poniedziałku do piątku od 09:00 do 17:00. Zapraszamy!


Czy wiedzieliście o tym...?

 • Rodziną z DB Bahn
  Rodziną z DB Bahn
  Wydaj mniej i zyskaj więcej… cennego czasu z rodziną dzięki zniżce rodzinnej DB Bahn!
 • Zalety Polrail Service
  Zalety Polrail Service
  Specjalizujemy się w podróżach kolejowych. Oszczędź swój czas i skorzystaj z naszego doświadczenia!

Sprawdź nasze oferty

W Polrail Service kupisz bilety kolejowe:

bilety kolejowe Niemcybilety kolejowe podróże Włochybilety kolejowe FrancjaSNCB-Benelux/Thalys/Eurostar/SNCFbilety kolejowe Paryż Londyn Brukselabilety kolejowe Hiszpaniabilety kolejowe Italo Włochybilety kolejowe USA Stany Zjednoczone tanie podróże tanie podróże po Europie

Kontakt

Kasa biletowa—Bydgoszcz:

 

W siedzibie firmy, ul. Kr. Jadwigi 1/3, Bydgoszcz

Kasa jest otwarta od 09:00 do 17:00 od poniedziałku do piątku. 

Telefon do kasy: (52) 5262295