flag plPolski
Wybierz język:
flag plPolski
flag plEnglish
flag plРусский

Bilety Flixbus i Flixtrain


Doświadczeni podróżnicy dobrze znają już firmę Flixbus, nowatorskiego przewoźnika drogowego i kolejowego o największej siatce połączeń w Europie: ponad 2,000 miast w 28 krajach, w tym bezpośrednie odjazdy z Bydgoszczy do Berlina, Pragi, Warszawy (centrum i lotnisko Modlin), Gdańska, Torunia, Wrocławia i wielu innych miast. Ale czy wiesz że możesz teraz kupić tani bilet autobusowy i kolejowy u agenta Flixbus w Bydgoszczy? Jesli planujesz podróż po Polsce czy Europie, to właśnie jest oferta dla Ciebie!


Jako wieloletni specjalista w dziedzinie podróży kolejowych i drogowych po całej Europie, jesteśmy teraz autoryzowanym agentem Flixbus. Udaj się do dedykowanej kasy w Bydgoszczy (ul. Kr. Jadwigi 1/3) gdzie zastanie Cię priorytetowa obsługa w języku polskim. Agent odpowie na wszelkie pytania co do rozkładów jazdy, bagażu, usług w autobusie a zarówno sprawdzi najnowsze promocje, ewentualne dodatkowe połączenia kolejowe i wydrukuje bilet na miejscu, co sprawi że podróż odbędziesz wygodnie, bez niespodzianek i za konkurencyjna cenę.


Nasza oferta dostosowana jest do osób które cenią sobie personalizowaną obsługę przez doświadczonego eksperta lub po prostu wolą zapłacić za bilet gotówką. Najlepsze w tym to że usługi są całkowicie bezpłatne i nie naliczamy żadnej opłaty transakcyjnej; cena biletu u Nas jest taka sama a czasami nawet niższa od samodzielnego zakupu w Internecie.


Jak zakupić bilety?

Sprzedaż biletów prowadzimy w siedzibie Polrail Service, ul. Kr. Jadwigi 1/3 w Bydgoszczy. Kasa w biurze jest czynna od poniedziałku do piątku od 09:00 do 17:00. Zapraszamy!

 Czy wiedzieliście o tym...?

  • Rodziną z DB Bahn
    Rodziną z DB Bahn
    Wydaj mniej i zyskaj więcej… cennego czasu z rodziną dzięki zniżce rodzinnej DB Bahn!
  • Zalety Polrail Service
    Zalety Polrail Service
    Specjalizujemy się w podróżach kolejowych. Oszczędź swój czas i skorzystaj z naszego doświadczenia!

Kontakt

Kasa biletowa—Bydgoszcz:

 

W siedzibie firmy, ul. Kr. Jadwigi 1/3, Bydgoszcz

Kasa jest otwarta od 09:00 do 17:00 od poniedziałku do piątku. 

Telefon do kasy: (52) 5262295

Sprawdź nasze oferty

W Polrail Service kupisz bilety kolejowe:

bilety kolejowe Niemcybilety kolejowe podróże Włochybilety kolejowe FrancjaSNCB-Benelux/Thalys/Eurostar/SNCFbilety kolejowe Paryż Londyn Brukselabilety kolejowe Hiszpaniabilety kolejowe Italo Włochybilety kolejowe USA Stany Zjednoczone tanie podróże tanie podróże po Europie