flag plPolski
Wybierz język:
flag plPolski
flag plEnglish
flag plРусский

Bilety Flixbus i Flixtrain


Doświadczeni podróżnicy dobrze znają już firmę Flixbus, nowatorskiego przewoźnika drogowego i kolejowego o największej siatce połączeń w Europie: ponad 2,000 miast w 28 krajach, w tym bezpośrednie odjazdy z Bydgoszczy do Berlina, Pragi, Warszawy (centrum i lotnisko Modlin), Gdańska, Torunia, Wrocławia i wielu innych miast. Ale czy wiesz że możesz teraz kupić tani bilet autobusowy i kolejowy u agenta Flixbus w Bydgoszczy? Jesli planujesz podróż po Polsce czy Europie, to właśnie jest oferta dla Ciebie!


Jako wieloletni specjalista w dziedzinie podróży kolejowych i drogowych po całej Europie, jesteśmy teraz autoryzowanym agentem Flixbus. Udaj się do dedykowanej kasy w Bydgoszczy (ul. Kr. Jadwigi 1/3) gdzie zastanie Cię priorytetowa obsługa w języku polskim. Agent odpowie na wszelkie pytania co do rozkładów jazdy, bagażu, usług w autobusie a zarówno sprawdzi najnowsze promocje, ewentualne dodatkowe połączenia kolejowe i wydrukuje bilet na miejscu, co sprawi że podróż odbędziesz wygodnie, bez niespodzianek i za konkurencyjna cenę.


Nasza oferta dostosowana jest do osób które cenią sobie personalizowaną obsługę przez doświadczonego eksperta lub po prostu wolą zapłacić za bilet gotówką. Najlepsze w tym to że usługi są całkowicie bezpłatne i nie naliczamy żadnej opłaty transakcyjnej; cena biletu u Nas jest taka sama a czasami nawet niższa od samodzielnego zakupu w Internecie.


Jak zakupić bilety?

Sprzedaż biletów prowadzimy w siedzibie Polrail Service, ul. Kr. Jadwigi 1/3 w Bydgoszczy. Kasa w biurze jest czynna od poniedziałku do piątku od 09:00 do 17:00. Zapraszamy!

Jeśli mieszkasz poza Bydgoszczą, zapytaj o cenę biletu.

Życzymy miłych podróży!


Czy wiedzieliście o tym...?

  • Rodziną z DB Bahn
    Rodziną z DB Bahn
    Wydaj mniej i zyskaj więcej… cennego czasu z rodziną dzięki zniżce rodzinnej DB Bahn!
  • Zalety Polrail Service
    Zalety Polrail Service
    Specjalizujemy się w podróżach kolejowych. Oszczędź swój czas i skorzystaj z naszego doświadczenia!

Kontakt

Kasa biletowa—Bydgoszcz:

 

W siedzibie firmy, ul. Kr. Jadwigi 1/3, Bydgoszcz

Kasa jest otwarta od 09:00 do 17:00 od poniedziałku do piątku. 

Telefon do kasy: (52) 5262295

Sprawdź nasze oferty

W Polrail Service kupisz bilety kolejowe:

bilety kolejowe Niemcybilety kolejowe podróże Włochybilety kolejowe Francjabilety kolejowe Italo Włochybilety kolejowe Paryż Londyn Brukselabilety kolejowe Holandia Niemcy Belgia Francjabilety kolejowe Hiszpaniabilety kolejowe USA Stany Zjednoczone tanie podróże tanie podróże po Europie