flag plPolski
Wybierz język:
flag plPolski
flag plEnglish
flag plРусский

Bilety kolejowe Trenitalia w Polrail Service

Bilety kolejowe na włoskie pociągi

Jako autoryzowany agent Trenitalia sprzedajemy wszystkie bilety kolejowe oferowane przez włoskiego przewoźnika. Nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat za usługę. Jeśli wybierasz się na wycieczkę po Włoszech, najlepszą opcją jest podróż pociągiem. Im szybciej zaplanujesz swoją podróż, tym więcej zaoszczędzisz. Trenitalia daje Tobie wybór i szereg możliwości podróży tak, aby przejazd pociągiem był przyjemnością.

Polrail Service zajmuje się TYLKO planowaniem i sprzedażą biletów. Dzięki temu, jako nasz klient, otrzymujesz od nas gwarancję podróży najlepszymi połączeniami kolejowymi w najniższych cenach.

Oferty biletów Trenitalia

Dzięki bogatej ofercie włoskiego przewoźnika każdy znajdzie coś dla siebie. Podstawowa taryfa biletowa daje podróżnemu wiele możliwości. Warto zaplanować swoją podróż dużo wcześniej, aby zaoszczędzić dużo więcej pieniędzy. Podróże pociągami Trenitalia to przygoda na każdą kieszeń!

Basic

Dzięki biletowi w ofercie Basic otrzymujesz maksimum elastyczności. Przed wyjazdem możesz dokonać jego zmiany zupełnie za darmo, na godzinę przed zaplanowaną wycieczką. Bilet Basic daje możliwość podróży wszystkimi pociągami Trenitalia oprócz przejazdu w klasie Executive.

Jeśli nie zamierzasz wykorzystać biletu, możesz z niego zrezygnować przed podróżą. Zwrot zostanie uznany z potrąceniem 20%. Nie ma możliwości zwrotu biletu po czasie odjazdu pociągu.


Economy

Jeśli chcesz zaoszczędzić, powinieneś wybrać tę ofertę. Bilet dostępny jest na podróże 1 i 2 klasą oraz w miejscach do leżenia i sypialnych.

Możesz dokonać jednej zmiany daty i godziny odjazdu pociągu bezpłatnie, jeśli wybierzesz podróż pociągiem tej samej kategorii, albo dopłacić różnicę ceny w pociągu wyższej klasy.

Warto pamiętać, że po zmianie biletu nie ma możliwości jego późniejszego zwrotu.

Ilość biletów w taryfie Economy jest ograniczona i zmienna, uzależniona od dnia podróży, konkretnych pociągów oraz klas.


Super Economy

Podróż w tej ofercie zaczyna się już od 9 euro! Jest to idealne rozwiązanie dla podróżnych chcących maksymalnie zaoszczędzić. Bilet dostępny jest we wszystkich pociągach Frecce 1 i 2 klasy oraz w miejscach do leżenia i sypialnych.

Liczba dostępnych biletów jest ograniczona i zmienna, uzależniona od dnia podróży, konkretnych pociągów oraz klas. Bilety w taryfie Super Economy nie podlegają zmianom oraz zwrotom.

Pamiętaj! Im szybciej zdecydujesz się na podróż, tym mniej zapłacisz za bilet!

wycieczka do Rzymu pociągiemwakacje w Wenecji pociągiem


Jak zakupić bilety?

Sprzedaż biletów prowadzimy w siedzibie Polrail Service, ul. Kr. Jadwigi 1/3 w Bydgoszczy. Kasa w biurze jest czynna od poniedziałku do piątku od 09:00 do 17:00. Zapraszamy!


Czy wiedzieliście o tym...?

  • Rodziną z DB Bahn
    Rodziną z DB Bahn
    Wydaj mniej i zyskaj więcej… cennego czasu z rodziną dzięki zniżce rodzinnej DB Bahn!
  • Zalety Polrail Service
    Zalety Polrail Service
    Specjalizujemy się w podróżach kolejowych. Oszczędź swój czas i skorzystaj z naszego doświadczenia!

Sprawdź nasze oferty

W Polrail Service kupisz bilety kolejowe:

bilety kolejowe Niemcybilety kolejowe podróże Włochybilety kolejowe FrancjaSNCB-Benelux/Thalys/Eurostar/SNCFbilety kolejowe Paryż Londyn Brukselabilety kolejowe Hiszpaniabilety kolejowe Italo Włochybilety kolejowe USA Stany Zjednoczone tanie podróże tanie podróże po Europie

Kontakt

Kasa biletowa—Bydgoszcz:

 

W siedzibie firmy, ul. Kr. Jadwigi 1/3, Bydgoszcz

Kasa jest otwarta od 09:00 do 17:00 od poniedziałku do piątku. 

Telefon do kasy: (52) 5262295