flag plPolski
Wybierz język:
flag plPolski
flag plEnglish
flag plРусский

Karty zniżek kolei DB

BahnCard – Duże oszczędności dzięki karcie zniżek kolei DB

Już od kilku przejazdów po terenie Niemiec warto zainwestować w BahnCard. Karta zniżek da Państwu gwarancję oszczędzania na każdym przejeździe pociągiem w Niemczech i na trasach zaczynających się lub kończących swój bieg na terenie tego kraju.

W przypadku podróży zagranicznych posiadacze BahnCard otrzymują w krajach uczestniczących w programie również 25% zniżki na przejazd zagranicznym odcinkiem trasy.


 

CENY PODANE SĄ W EURO


ceny aktualne na dzień 13.12.2021

*zniżka obejmuje seniorów powyżej 60 roku życia;
**istnieje możliwość rozłożenia opłaty jako subskrybcji płatnej co miesiąc

Zamów kartę zniżek DB BahnCard

OFERTA OBEJMUJE TRZY WARIANTY KART BahnCard:

 

BahnCard 25 – dla podróżnych okazyjnych oraz rodzin

 

BahnCard offer 

Za BahnCard 25 z funkcją RAILPLUS zapłacisz €56.90 na przejazdy drugą klasą oraz €115 na przejazdy klasą pierwszą.

Dzięki BahnCard 25 z RAILPLUS zaoszczędzisz na podróżach koleją DB. Rabat 15% odliczany jest od ceny standardowej i można łączyć go z innymi ofertami, na przykład z Sparpreis-Europa i Super Sparpreis-Europa. Dzięki temu zapłacisz nawet o 62,5% mniej! Dzieci od 6 do ukończenia 14 roku życia podróżują bezpłatnie, jeżeli są pod opieką rodziców/dziadków posiadających BahnCard 25.

Dla dzieci oraz młodzieży w wieku od lat sześciu do osiemnastu włącznie istnieje możliwość zakupienia specjalnej karty młodzieżowej Youth BahnCard 25. Jednorazowy koszt jej zakupu wynosi jedynie €9.50, a sama karta jest ważna do momentu ukończenia dziewiętnastego roku życia.

Dla studentów w wieku 18-25 lat istnieje możliwość zakupienia specjalnej karty młodzieżowej BahnCard 25. Jednorazowy koszt jej zakupu €35,90 na przejazdy drugą klasą oraz €74,90 na przejazdy klasą pierwszą.

 

BahnCard 50 – dla osób podróżujących spontanicznie i często

Dzięki BahnCard 50 otrzymasz rabat w wysokości 50% od ceny standardowej na przejazdy na terenie Niemiec, a na pociągi DB kursujące przez inne kraje Europy 15%. Jej koszt wynosi €234 (2 klasa) i €474 (1 klasa). Małżonkowie oraz partnerzy życiowi z jednego gospodarstwa domowego, dzieci (w wieku 6-17 lat włącznie), uczniowie, osoby odbywające praktykę, studenci do dwudziestego szóstego roku życia włącznie oraz seniorzy, mogą zakupić BahnCard 50 w cenie €117 (2 klasa) lub €231 (1 klasa). Dzieci od 6 do ukończenia 14 roku życia podróżują bezpłatnie, jeżeli są pod opieką rodziców/dziadków posiadających BahnCard 50.
 

BahnCard 100 – karta mobilności

BahnCard 100 zapewnia na terenie Niemiec zniżkę w wysokości 100%, a zawarta w niej funkcja RAILPLUS gwarantuje 15% rabatu na zagranicznych odcinkach podróży.

 

Dodatkowe korzyści dla posiadaczy kart BahnCard

Proszę skorzystać również z opcji City-Ticket. Po zakończeniu przejazdu koleją proszę kontynuować podróż korzystając z bezpłatnych przejazdów środkami komunikacji publicznej dzięki karcie ruchu dalekobieżnego BahnCard-Rabatt lub BahnCard 100.

Proszę uniezależnić się od wszelkich terminów rezerwacji, podróżując elastycznie i do tego oszczędzając!

 

Wygoda w abonamencie

BahnCard 25 lub 50 jest dostępna zawsze w abonamencie. Ok. 3 tygodni przed upływem ważności BahnCard przesyłamy Państwu automatycznie nową kartę.

 

Wszystkie karty zniżek BahnCard są również dostępne w ofercie Polrail Service. Skontaktuj się z nami i kup już dzisiaj swoją kartę BahnCard!
 
« wstecz

Czy wiedzieliście o tym...?

  • Rodziną z DB Bahn
    Rodziną z DB Bahn
    Wydaj mniej i zyskaj więcej… cennego czasu z rodziną dzięki zniżce rodzinnej DB Bahn!
  • Zalety Polrail Service
    Zalety Polrail Service
    Specjalizujemy się w podróżach kolejowych. Oszczędź swój czas i skorzystaj z naszego doświadczenia!

Kontakt

Kasa biletowa—Bydgoszcz:

 

W siedzibie firmy, ul. Kr. Jadwigi 1/3, Bydgoszcz

Kasa jest otwarta od 09:00 do 17:00 od poniedziałku do piątku. 

Telefon do kasy: (52) 5262295

Sprawdź nasze oferty

W Polrail Service kupisz bilety kolejowe:

bilety kolejowe Niemcybilety kolejowe podróże Włochybilety kolejowe Francjabilety kolejowe Italo Włochybilety kolejowe Paryż Londyn Brukselabilety kolejowe Holandia Niemcy Belgia Francjabilety kolejowe Hiszpaniabilety kolejowe USA Stany Zjednoczone tanie podróże tanie podróże po Europie