flag plPolski
Wybierz język:
flag plPolski
flag plEnglish
flag plРусский

Karty zniżek kolei DB

BahnCard – Duże oszczędności dzięki karcie zniżek kolei DB

Już od kilku przejazdów po terenie Niemiec warto zainwestować w BahnCard. Karta zniżek da Państwu gwarancję oszczędzania na każdym przejeździe pociągiem w Niemczech i na trasach zaczynających się lub kończących swój bieg na terenie tego kraju.

W przypadku podróży zagranicznych posiadacze BahnCard otrzymują w krajach uczestniczących w programie również 25% zniżki na przejazd zagranicznym odcinkiem trasy.


 

CENY PODANE SĄ W EURO


ceny aktualne na dzień 13.12.2021

*zniżka obejmuje seniorów powyżej 60 roku życia;
**istnieje możliwość rozłożenia opłaty jako subskrybcji płatnej co miesiąc

Zamów kartę zniżek DB BahnCard

OFERTA OBEJMUJE TRZY WARIANTY KART BahnCard:

 

BahnCard 25 – dla podróżnych okazyjnych oraz rodzin

 

BahnCard offer 

Za BahnCard 25 z funkcją RAILPLUS zapłacisz €56.90 na przejazdy drugą klasą oraz €115 na przejazdy klasą pierwszą.

Dzięki BahnCard 25 z RAILPLUS zaoszczędzisz na podróżach koleją DB. Rabat 15% odliczany jest od ceny standardowej i można łączyć go z innymi ofertami, na przykład z Sparpreis-Europa i Super Sparpreis-Europa. Dzięki temu zapłacisz nawet o 62,5% mniej! Dzieci od 6 do ukończenia 14 roku życia podróżują bezpłatnie, jeżeli są pod opieką rodziców/dziadków posiadających BahnCard 25.

Dla dzieci oraz młodzieży w wieku od lat sześciu do osiemnastu włącznie istnieje możliwość zakupienia specjalnej karty młodzieżowej Youth BahnCard 25. Jednorazowy koszt jej zakupu wynosi jedynie €9.50, a sama karta jest ważna do momentu ukończenia dziewiętnastego roku życia.

Dla studentów w wieku 18-25 lat istnieje możliwość zakupienia specjalnej karty młodzieżowej BahnCard 25. Jednorazowy koszt jej zakupu €35,90 na przejazdy drugą klasą oraz €74,90 na przejazdy klasą pierwszą.

 

BahnCard 50 – dla osób podróżujących spontanicznie i często

Dzięki BahnCard 50 otrzymasz rabat w wysokości 50% od ceny standardowej na przejazdy na terenie Niemiec, a na pociągi DB kursujące przez inne kraje Europy 15%. Jej koszt wynosi €234 (2 klasa) i €474 (1 klasa). Małżonkowie oraz partnerzy życiowi z jednego gospodarstwa domowego, dzieci (w wieku 6-17 lat włącznie), uczniowie, osoby odbywające praktykę, studenci do dwudziestego szóstego roku życia włącznie oraz seniorzy, mogą zakupić BahnCard 50 w cenie €117 (2 klasa) lub €231 (1 klasa). Dzieci od 6 do ukończenia 14 roku życia podróżują bezpłatnie, jeżeli są pod opieką rodziców/dziadków posiadających BahnCard 50.
 

BahnCard 100 – karta mobilności

BahnCard 100 zapewnia na terenie Niemiec zniżkę w wysokości 100%, a zawarta w niej funkcja RAILPLUS gwarantuje 15% rabatu na zagranicznych odcinkach podróży.

 

Dodatkowe korzyści dla posiadaczy kart BahnCard

Proszę skorzystać również z opcji City-Ticket. Po zakończeniu przejazdu koleją proszę kontynuować podróż korzystając z bezpłatnych przejazdów środkami komunikacji publicznej dzięki karcie ruchu dalekobieżnego BahnCard-Rabatt lub BahnCard 100.

Proszę uniezależnić się od wszelkich terminów rezerwacji, podróżując elastycznie i do tego oszczędzając!

 

Wygoda w abonamencie

BahnCard 25 lub 50 jest dostępna zawsze w abonamencie. Ok. 3 tygodni przed upływem ważności BahnCard przesyłamy Państwu automatycznie nową kartę.

 

Wszystkie karty zniżek BahnCard są również dostępne w ofercie Polrail Service. Skontaktuj się z nami i kup już dzisiaj swoją kartę BahnCard!
 
« wstecz

Czy wiedzieliście o tym...?

  • Rodziną z DB Bahn
    Rodziną z DB Bahn
    Wydaj mniej i zyskaj więcej… cennego czasu z rodziną dzięki zniżce rodzinnej DB Bahn!
  • Zalety Polrail Service
    Zalety Polrail Service
    Specjalizujemy się w podróżach kolejowych. Oszczędź swój czas i skorzystaj z naszego doświadczenia!

Kontakt

Kasa biletowa—Bydgoszcz:

 

W siedzibie firmy, ul. Kr. Jadwigi 1/3, Bydgoszcz

Kasa jest otwarta od 09:00 do 17:00 od poniedziałku do piątku. 

(w dniu 22.09.2023 (pt.)., kasa będzie czynna 0900-1200)

Telefon do kasy: (52) 5262295

Sprawdź nasze oferty

W Polrail Service kupisz bilety kolejowe:

bilety kolejowe Niemcybilety kolejowe podróże Włochybilety kolejowe FrancjaSNCB-Benelux/Thalys/Eurostar/SNCFbilety kolejowe Paryż Londyn Brukselabilety kolejowe Holandia Niemcy Belgia Francjabilety kolejowe Hiszpaniabilety kolejowe Italo Włochybilety kolejowe USA Stany Zjednoczone tanie podróże tanie podróże po Europie