flag plPolski
Wybierz język:
flag plPolski
flag plEnglish
flag plРусский

Texas Eagle®

Pociąg Texas Eagle® na codziennej trasie wyruszaja z Chicago, a następnie przez St.Louis i Dallas docieraja do San Antonio w Texasie, a trzy razy w tygodniu w opcji Sunset Limited prowadzi wagony bezpośrednio aż do Los Angeles w Kalifornii. (Od 01.X.2020 pociąg będzie kursował tylko trzy razy w tygodniu, do odwołania).


Texas Eagle w Austin (Flickr.com, Lars Plougmann, CC BY-SA 2.0 Generic)


Podróż do San Antonio trwa 32 godziny w trakcie których pokonywanych jest 2102 km, natomiast jadąc do Kalifornii, pociąg przejeżdża przez 7 stanów i pokonuje 4390 km w 68 godzin.

Mapa trasy Texas Eagle (wikipedia.com, jkan997, CCA SA 3.0 Unported)


Zobaczysz za oknem wspaniałe widoki Illinois, pokonasz rzekę Missisipi i będziesz mógł podziwiać niezwykłe krajobrazy wyżyny Ozark. Przejedziesz przez subtropikalny las iglasty Piney Woods, miniesz barwne Dallas, by ostatecznie trafić do San Antonio. Jednakże jeśli zdecydujesz się na opcje Sunset Limited ujrzysz zapierające dech w piersiach krajobrazy, które będą Ci towarzyszyć w podróży, aż dotrzesz do Miasta Aniołów, Los Angeles.


Podróż spędzisz w komfortowych warunkach na wygodnych siedzeniach, bądź rezerwując miejsce w wagonie sypialnym. Oprócz tego będziesz mieć do dyspozycji część restauracyjną oraz wagon z salonem widokowym.


Dallas (Flickr.com, Daxis, CC BY-ND 2.0 Generic)
Los Angeles (Wikipedia, Marshall Astor, CC 2.0)

Czy wiedzieliście o tym...?

  • Rodziną z DB Bahn
    Rodziną z DB Bahn
    Wydaj mniej i zyskaj więcej… cennego czasu z rodziną dzięki zniżce rodzinnej DB Bahn!
  • Zalety Polrail Service
    Zalety Polrail Service
    Specjalizujemy się w podróżach kolejowych. Oszczędź swój czas i skorzystaj z naszego doświadczenia!

Sprawdź nasze oferty

W Polrail Service kupisz bilety kolejowe:

bilety kolejowe Niemcybilety kolejowe podróże Włochybilety kolejowe FrancjaSNCB-Benelux/Thalys/Eurostar/SNCFbilety kolejowe Paryż Londyn Brukselabilety kolejowe Hiszpaniabilety kolejowe Italo Włochybilety kolejowe USA Stany Zjednoczone tanie podróże tanie podróże po Europie

Kontakt

Kasa biletowa—Bydgoszcz:

 

W siedzibie firmy, ul. Kr. Jadwigi 1/3, Bydgoszcz

Kasa jest otwarta od 09:00 do 17:00 od poniedziałku do piątku. 

Telefon do kasy: (52) 5262295