flag plPolski
Wybierz język:
flag plPolski
flag plEnglish
flag plРусский

Sunset Limited®

Sunset Limited® jest pociągiem kursującym trzy razy w tygodniu pomiędzy Los Angeles, a nowym Orleanem, pokonując 3211 km w czasie 48 godzin.


Sunset Limited w Palm Springs (Wikipedia, Florian Boyd,CCA 2.0. Generic)


Wyruszysz z malowniczego Los Angeles, miasta w którym znajduje się Hollywood przez co zyskało przydomek „Światowej Stolicy Rozrywki” i przodującego w produkcji filmów, seriali, sztuk scenicznych i muzyki. Następnie czeka Cię podróż przez stany Arizona i Nowy Meksyk wzdłuż granicy z Meksykiem, gdzie zobaczysz wiele oszałamiających pustynnych krajobrazów, wyjętych rodem prosto z czasów Dzikiego Zachodu. Odwiedzisz Houston w Teksasie, w którym znajduje się Centrum Lotów Kosmicznych NASA im. Lyndona B. Johnsona, Dalej czekają Cię niesamowite widoki wybrzeża Zatoki Meksykańskiej, aż dotrzesz do Nowego Orleanu, chlubiącego się swoją muzyczną historią związaną z jazzem, a także będącego gospodarzem wielu festiwali kulturalnych.


Mapa trasy Sunset Limited (wikipedia.com, jkan997, CC BY-SA 3.0 Unported)

Trzeba dodać, że Sunset Limited łączy się z innymi trasami Texas Eagle, Coast Starlight, Pacific Surfliner czy San Joaquin, dzięki czemu nie ma potrzeby zmiany pociągu, ponieważ poszczególne wagony bezpośrednio udają się do stacji docelowych.


Rezerwując miejsce w przedziale sypialnym zapewnisz sobie komfort oraz prywatność w czasie podróży, a w wagonie restauracyjnym możesz mieć pewność że zjesz smaczny posiłek. Oczywiście nie zabraknie również salonu widokowego, dzięki któremu zrelaksujesz się podziwiając wspaniałe krajobrazy południowej części Stanów Zjednoczonych.

Czy wiedzieliście o tym...?

  • Rodziną z DB Bahn
    Rodziną z DB Bahn
    Wydaj mniej i zyskaj więcej… cennego czasu z rodziną dzięki zniżce rodzinnej DB Bahn!
  • Zalety Polrail Service
    Zalety Polrail Service
    Specjalizujemy się w podróżach kolejowych. Oszczędź swój czas i skorzystaj z naszego doświadczenia!

Sprawdź nasze oferty

W Polrail Service kupisz bilety kolejowe:

bilety kolejowe Niemcybilety kolejowe podróże Włochybilety kolejowe FrancjaSNCB-Benelux/Thalys/Eurostar/SNCFbilety kolejowe Paryż Londyn Brukselabilety kolejowe Hiszpaniabilety kolejowe Italo Włochybilety kolejowe USA Stany Zjednoczone tanie podróże tanie podróże po Europie

Kontakt

Kasa biletowa—Bydgoszcz:

 

W siedzibie firmy, ul. Kr. Jadwigi 1/3, Bydgoszcz

Kasa jest otwarta od 09:00 do 17:00 od poniedziałku do piątku. 

Telefon do kasy: (52) 5262295