flag plPolski
Wybierz język:
flag plPolski
flag plEnglish
flag plРусский

Sunset Limited®

Sunset Limited® jest pociągiem kursującym trzy razy w tygodniu pomiędzy Los Angeles, a nowym Orleanem, pokonując 3211 km w czasie 48 godzin.


Sunset Limited w Palm Springs (Wikipedia, Florian Boyd,CCA 2.0. Generic)


Wyruszysz z malowniczego Los Angeles, miasta w którym znajduje się Hollywood przez co zyskało przydomek „Światowej Stolicy Rozrywki” i przodującego w produkcji filmów, seriali, sztuk scenicznych i muzyki. Następnie czeka Cię podróż przez stany Arizona i Nowy Meksyk wzdłuż granicy z Meksykiem, gdzie zobaczysz wiele oszałamiających pustynnych krajobrazów, wyjętych rodem prosto z czasów Dzikiego Zachodu. Odwiedzisz Houston w Teksasie, w którym znajduje się Centrum Lotów Kosmicznych NASA im. Lyndona B. Johnsona, Dalej czekają Cię niesamowite widoki wybrzeża Zatoki Meksykańskiej, aż dotrzesz do Nowego Orleanu, chlubiącego się swoją muzyczną historią związaną z jazzem, a także będącego gospodarzem wielu festiwali kulturalnych.


Mapa trasy Sunset Limited (wikipedia.com, jkan997, CC BY-SA 3.0 Unported)

Trzeba dodać, że Sunset Limited łączy się z innymi trasami Texas Eagle, Coast Starlight, Pacific Surfliner czy San Joaquin, dzięki czemu nie ma potrzeby zmiany pociągu, ponieważ poszczególne wagony bezpośrednio udają się do stacji docelowych.


Rezerwując miejsce w przedziale sypialnym zapewnisz sobie komfort oraz prywatność w czasie podróży, a w wagonie restauracyjnym możesz mieć pewność że zjesz smaczny posiłek. Oczywiście nie zabraknie również salonu widokowego, dzięki któremu zrelaksujesz się podziwiając wspaniałe krajobrazy południowej części Stanów Zjednoczonych.

Czy wiedzieliście o tym...?

  • Rodziną z DB Bahn
    Rodziną z DB Bahn
    Wydaj mniej i zyskaj więcej… cennego czasu z rodziną dzięki zniżce rodzinnej DB Bahn!
  • Zalety Polrail Service
    Zalety Polrail Service
    Specjalizujemy się w podróżach kolejowych. Oszczędź swój czas i skorzystaj z naszego doświadczenia!

Sprawdź nasze oferty

W Polrail Service kupisz bilety kolejowe:

bilety kolejowe Niemcybilety kolejowe podróże Włochybilety kolejowe Francjabilety kolejowe Italo Włochybilety kolejowe Paryż Londyn Brukselabilety kolejowe Holandia Niemcy Belgia Francjabilety kolejowe Hiszpaniabilety kolejowe USA Stany Zjednoczone tanie podróże tanie podróże po Europie

Kontakt

Kasa biletowa—Bydgoszcz:

 

W siedzibie firmy, ul. Kr. Jadwigi 1/3, Bydgoszcz

Kasa jest otwarta od 09:00 do 17:00 od poniedziałku do piątku. 

Telefon do kasy: (52) 5262295