flag plPolski
Wybierz język:
flag plPolski
flag plEnglish
flag plРусский

Polecane trasy

Southwest Chief®

Southwest Chief® jest pociągiem, który kursując codziennie pokonuje 3645 km w czasie 42 godzin przejazdu. Rozpoczyna swój bieg w Chicago i poprzez osiem stanów dociera do Los Angeles w Kalifornii. (Od 01.X.2020 pociąg będzie kursował tylko trzy razy w tygodniu, do odwołania).

Coast Starlight®

Coast Starlight® jest pociągiem, który kursując codziennie pokonuje 2216 km w czasie 35 godzin przejazdu. Rozpoczyna swój bieg w Seattle, a dociera do Los Angeles w Kalifornii. (Od 01.X.2020 pociąg będzie kursował tylko trzy razy w tygodniu, do odwołania).

Pacific Surfliner®

Pociąg Pacific Surfliner® operuje kilka razy dziennie na trasie z San Luis Obispo do San Diego. Trasa liczy 563 km wzdłuż wybrzeża Pacyfiku. To idealna propozycja dla wielbicieli podziwiania szerokich, piaszczystych plaż otoczonych palmami oraz bezkresnego oceanu, mieniącego się barwami błękitu.

Vermonter®

Vermonter® to pociąg kursujący codziennie między Waszyngtonem D.C. a St. Albans w stanie Vermont. Pokonanie trasy liczącej 983 km zajmuje 12,5 h.

Maple Leaf®

Maple Leaf® to międzynarodowy pociąg kursujący codziennie i łączący Nowy Jork w USA z Toronto w Kanadzie. Wyprawa pociągiem Maple Leaf to 12,5 h i 875 km wyjątkowej przygody.

Downeaster®

Downeaster® jest regionalnym pociągiem pasażerskim, kursującym kilka razy dziennie z Bostonu w stanie Massachusetts do Brunswick w stanie Maine. Trasa liczy 233 kilometry, ma 12 przystanków, a jej pokonanie zajmuje około 3,5 godziny.

Carolinian®

Pociągi Carolinian® na codziennej trasie wyruszają wczesnym rankiem z Charlotte w Północnej Karolinie i docierają wieczorem do Nowego Jorku. Trasa liczy 1133 km, a pociąg pokonuje ją w 13,5h.

Cascades®

Pociągi na trasach Amtrak Cascades® kursują kilka razy dziennie. 2 pociągi jeżdżą z Vancouver, BC do Seattle oraz Portland natomiast 3 z Portland do Eugene i z Eugene do Seattle. Cała trasa z Vancouver w Kanadzie do Eugene w amerykańskim stanie Oregon liczy 752 kilometry, to aż 10 godzin podziwiania pięknych widoków i pejzaży.

Adirondack®

Adirondack® jest pociągiem kursującym codziennie pomiędzy Nowym Jorkiem, a położonym w Kanadzie Montrealem. Trasa liczy 613 km, a pokonanie jej zajmie 10 godzin.

Czy wiedzieliście o tym...?

  • Rodziną z DB Bahn
    Rodziną z DB Bahn
    Wydaj mniej i zyskaj więcej… cennego czasu z rodziną dzięki zniżce rodzinnej DB Bahn!
  • Zalety Polrail Service
    Zalety Polrail Service
    Specjalizujemy się w podróżach kolejowych. Oszczędź swój czas i skorzystaj z naszego doświadczenia!

Kontakt

Kasa biletowa—Bydgoszcz:

 

W siedzibie firmy, ul. Kr. Jadwigi 1/3, Bydgoszcz

Kasa jest otwarta od 09:00 do 17:00 od poniedziałku do piątku. 

Telefon do kasy: (52) 5262295

Sprawdź nasze oferty

W Polrail Service kupisz bilety kolejowe:

bilety kolejowe Niemcybilety kolejowe podróże Włochybilety kolejowe FrancjaSNCB-Benelux/Thalys/Eurostar/SNCFbilety kolejowe Paryż Londyn Brukselabilety kolejowe Hiszpaniabilety kolejowe Italo Włochybilety kolejowe USA Stany Zjednoczone tanie podróże tanie podróże po Europie